Dodáváme levné dřevěné pelety, peletky a brikety přímo od výrobce

Levné dřevěné pelety A1, levne dřevěné peletky DIN plus, dřevěné levne brikety a levné dřevěné bio brikety.

LETNI CENA DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB !!!

AKCE: dřevěné pelety SVĚTLÉ 6 mm. baleni po 15 kg 5,2 kč/1 kg.

Dřevěné PELETY a dřevěné BRIKETY – Hradec Králové

Náklady na vytápění domácností stále stoupají a jsou rok od roku vyšší a vyšší. Na trhu existují kvalitní topiva se skvělou výhřevností, ale malí odběratelé je dosud opomíjeli. A to zbytečně. Jedná se o dřevěné pelety a brikety.

Pelety a brikety představují výbornou alternativu ke klasickým palivům na vytápění domácností. Jejich výhodou je vysoká výhřevnost a přírodní původ (nezatěžují zbytečně životní prostředí). V tomto oboru nejsme žádní nováčci, takže můžeme zajistit vynikající kvalitu dřevěných produktů, které nabízíme.

Vysoká výhřevnost a příjemná nízká cena – to jsou hlavní výhody našich dřevěných pelet. Jistě se ptáte, proč je cena tak nízká.

Můžeme vám nabídnout nízké ceny, protože jsme přímo výrobci – tedy odpadá při prodeji prostředník, který si bere určitou částku z prodeje. Díky tomu můžeme nabídnout lepší cenu, kterou vaše peněženka jistě ocení. Samozřejmostí jsou také slevy při objednávce větších objemů.

Naší prioritou je hlavně kvalita a ne kvantita, a proto jsou naše pelety vysoce výhřevné. Jejich nákupem ušetříte peníze, které byste jinak vydali za méně kvalitní a méně výhřevné brikety.

Odběr pelet je možný na několika odběrných místech v České republice. Více v sekci Odběrná místa.

Pro objednávky a jakékoliv dotazy nás kontaktujte přes formulář v sekci Kontakty, nebo na naší adrese, kterou najdete tamtéž.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.